ÖN KAYIT

HAKKIMIZDA


 

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, Yabancı Dil Eğitiminde köklü birikimini modern eğitim yöntemleriyle sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur.

Nazilli İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu,  Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi (YDS, TOEFL, IELTS, TOEIC, PROFICIENCY,SAT, GMAT, BULATS, FCE,….), Hızlandırılmış İngilizce, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce, Tüm Diğer Diller,… ile ilgili hizmet vermektedir.

Eğitim Kadromuz

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve alanlarında uzmanlaşmış Türk ve Yabancı eğitmenlerden ve yine Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz  öğretmenlerimizden oluşmaktadır. Eğitmenlerimiz İngilizce öğretmenliği alanında edindikleri deneyimi eğitim teknolojileriyle bütünleştiren tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.

Vizyonumuz

Nazilli İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursunun vizyonu, Atatürk ilkelerine bağlı, yenilikçi, dinamik, üretken ve uzman eğitim kadrosuyla, öğrenci odaklı dil öğretim yöntemlerinden yararlanmak ve gelişen dünyada eğitim modellerini sürekli geliştirerek İngilizce öğretimi konusunda, yeni modeller üreten ve öncülük eden lider bir eğitim kurumu olarak ilerlemektir.

Misyonumuz

Uzman kadrosuyla birlikte öğrencilerinin hedeflerine ulaşma yolunda kaliteli ve yüksek standartta eğitim vermek.
Avrupa Dil Portfolyosu kriterlerine uygun eğitim vererek, öğrencilerin amaçlarına yönelik en kısa zamanda en verimli şekilde, faydalı olmak.
Öğrencilerine her seviyenin iletişimini kurabildikleri ‘’KONUŞMA ODAKLI’’ bir dil eğitimi vermek,
Eğitim programlarını öğrenci memnuniyetini hedefleyerek oluşturmak.
Dünyadaki gelişime ayak uydurarak sürekli kendini yenilemek.
Öğrenci memmnuniyetini %100 lere çıkarmak için gerekli çalışmaları yapmak.

Aydın Web Tasarım