ÖN KAYIT

AKTİVASYON


MyKelime.com Aktivasyonları Nasıl Yapılır?

MyKelime.com ile binlerce kelimeyi öğrenme ve pratik etme imkanı sunmaktayız. Bu aşamada size verilmiş olan Avrupa Dil Portfolyosu'ndaki seri numarasına ihtiyacınız olacaktır.

www.ingilizkultur.com adresinden “My Kelime” uygulamasına giriş yapıldıktan sonra, ekranın solundaki “Hesap Aktivasyonu” kısmına ilk olarak e-posta adresinizi, bulunduğunuz temsilciliği (Nazilli) ve portfolyo seri numaranızı başında 0 (sıfır) olmadan girdikten sonra hesabı aktif hale getirip sağ taraftaki kısımdan e-posta ve portfolyo seri numaranızla giriş yapabilirsiniz.

Online İngilizce Aktivasyonu Nasıl Yapılır?

Bu yöntem; eğitiminizi pekiştirerek ve internet materyalleri kullanarak kolay ve hızlı İngilizce öğrenmenizi sağlamak üzere hazırlanmıştır.

www.ingilizkultur.com adresinden “Online İngilizce” uygulamasına giriş yapıldıktan sonra,  ekranın sağ tarafındaki “Kullanıcı Girişi” kısmına bize vermiş olduğunuz e-posta adresi ve şifre kısmına portfolyo seri numaranızın  başına “tr” yazarak giriş yapabilir ve uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Global Insight (kitaplarımız) Girişi Nasıl Yapılır?

Kendi özgün kitaplarımızın internet sitesi kullanıma açılmıştır. www.globalinsightelt.com internet sitesinden, öğrencilerimiz kendilerine ücretsiz verilen orjinal  kitaplarımızı ayrıca pdf formatında  görüntüleyebilecek olup, kitaplarımızın ses dosyalarına da ulaşabileceklerdir.

www.globalinsightelt.com sitesine giriniz, ”Student Login” bölümünü tıklayınız, kurumumuzda kayıtlı e-mail adresiniz ve portfolyo numaranız ile sisteme giriniz.

Aydın Web Tasarım